Lajme

Merret peng i riu në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 34-vjeçar është marrë peng nga dy persona. Sipas njoftimit të policisë shtetasit E. K., 26 vjeçe dhe P. Sh., 32 vjeç kanë marrë me forcë […]