Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi se po e pret një jetë…

Dashi
Eklipsi i Diellit ne Shigjetar ju terheq si nje vrime e zeze ne me gravitetein e saj te fshehet ne rrugetimet te paditura nese nuk keni nje harte konkrete te qellimeve dhe rrugetimit tuaj

Demi
Nje ndryshim i madh shpirteror ju mbyll me vetevete derisa te cliroheni nga forca e madhe e nje pasioni apo rendeses se nje personi mbi ju qe ju ka eklipsuar

Binjaket
Nese nuk i njihni mire kundershtaret ata do ta bejne akoma me te veshtire rrugetimin tuaj dhe nuk do ju lene fare fushe pamje .Ka mundesi te nje renie te lire nga ana juaj ne frjtim te paditur

Gaforrja
Jeta juaj e perditshme do erresohet duke mos ju lene mundesi te shikoni rrugen apo njerzit qe keni perreth Te punosh ne kushte te veshtira si ne nje miniere duket ky ndikim eklipsi

Luani
Do ju erren syte perball nje sulmi apo pasioni i cili nuk ju le te beni asgje tjeter vetem tju beje te mendoni se ditet me diell jane zevendesuar nga nata pa hene ne aspektin ku ju jeni me te zotet ne dashuri

Virgjeresha
Jeni nje nga shenjat qe eklipsi ne Diell ju ndikon me ndryshime dhe forca te medha sidomos ne ceshtjet familjare Jo cdo pus afer shtepise tuaj mund te jete i dobishem

Peshorja
Ne rrugetimin tuaj do kete kaq shume ide sa do krijojne nje fortunal i cili po nuk u kontrrollua mund te marre para edhe ato qe keni ngritur me shume mund

Akrepi
Te fshehtat e jetes apo nevojat e jetes mund tju detyrojne te zhyteni ne nje balte nga e cila mund te nxirni edhe grimva floriri Por duhet te jeni te duruar dhe te kaperceni vete nje pengese qe quhet Dashuri

Shigjetari
Eklipsi i Diellit ne shenjen tuaj i jep fund nje cikli te pafund ndryshimesh qe keni bere dhe akoma spo i mbyllni dot Lajm i keq eshte qe ndoshta po nuk u organizuat kjo mund tju marre edhe me shume se nje vit kohe

Bricjapi
Eklips ne shpirtin tuaj qe do te thote ujku mjegull do Dhe ju si mjeshter te qiejve te murmurt do kerkoni te levizni ne kete ambjent te ftohte per te treguar se vetmia ka nje vlere por qe ste con askund

Ujori
Shigjetari dhe ju mund te beni nje bashkepunim interesant ne kete periudhe Idete e Shigjetarit mund te perpunohen skencerisht dhe llogjikisht nga ju ne menyre perfekte

Peshqit
Jeni nje nga shenjat qe do e ndjeni ndikimin e eklipsit ne Shigjetar me shume se shenjat e tjera Dikush i rendesishem do shuhet ne syte tuaj apo nuk do jete me mbrojtje per ju dhe baza ku ju mbeshteteni do jete bere pluhur ose ide e pa kapshme per ju