Uaa nam/ Antonela i zbulon të dashurin Arjolës: Paska Atdheun e Përputhen…

Një de bat i a shpër ka nd odhur mes Arjolës dhe Antonela brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Edhe gjatë spe ktaklit dy shja po de batojnë ash për, derisa nga opinionistët janë pyetur se cila realisht është arsyeja e kësaj zënke, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Antonela u shpreh se arsyeja është në fakt Atdheu i Përputhen, pasi sipas saj Arjola e kishte pyetur, e edhe motra e saj gjithë kohës ish-konkurrentin për Antonelën.

“Arsyeja e zënkës është Atdheu i Përputhen. Ti ke shkuar e ke pyetur për mua Atdheun. Ka qenë motra e Arjolës ajo e cila i ka shkruar Atdheut”, u shpreh Antonela.