Alketa Vejsiu zbulon emrat e 2 opinionistëve të ‘Love Story’, të tretin e zgjidhni ju(Foto)

Së shpejti në ekranin e TV Klan do të rikthehet sezoni i dytë i “Love Story”. Por këtë herë programi i da shurisë do vijë me disa ndr yshime. Përpos që do të kemi një princ dhe një princeshë që do zgjedhin mes djemve dhe vajzave konkurrente, “Love Story” do transmetohet çdo ditë.

Pak më parë në In stagram, Alketa ka zbuluar se Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj, do jenë opinionistë ndërsa të tretin do e zgjedhë publiku.

Këtë sezon, “Love Story” do të zhvillohet përgjatë gjithë javës në drejtimin e Eni Shehut, të cilin do ta shoqërojnë opinionistë të ndryshëm nga shfaqja e së hënës.