Marina Vjollca sh tatzënë për herë të parë? Cili është detaji që ngjalli dyshimet (foto)

Postimet gjithnjë e më të rralla janë bërë shkak që të nisin thashethemet se Marina Vjollca mund të jetë në pri tje të f mijës së saj të parë.

Pak javë më parë, Marina postoi një foto e veshur me një triko të gjerë, detaj që tërhoqi vëmendjen dhe menjëherë nisën spekulimet se është në prit je të ëmbël.

Ajo që i ka shtuar dhe më shumë dy shimet është postimi i fundit i saj në Instagram, ku Marina ka falënderuar Zotin duke mos zbuluar arsyen.

“Faleminderit Zot për gjithçka”, ka shkruar moderatorja.