Histori si në filma/ Këngëtarja Shkurte Gashi tregon si ka njohur burrin e saj: I nisa një mesazh të gabuar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi ka rr.ëfyer hist.orinë se si është njohur me partnerin e saj, Albert Limanin me të cilin ka dhe një djalë.

Këngëtarja ishte e ftuar në “Prive”, ku tregoi se shk.ak i njohjes së tyre ishte bërë një mesazh i gab.uar i dërguar në Ins tagram.

“Njohja jonë ka qenë përmes kolegut tonë, Milot Llalloshit. Ai postoi një story në Instagram duke kënduar me një bandë. Dhe unë duke menduar se i kisha shkruar Milotit, i kisha shkruar Albertit. I shkrova: ‘Të lumtë Milot’. Pastaj më vjen një mesazh nga Albert Limani ‘Falemindeirt shumë’ dhe një zemër.”

I thashë ‘të lutem më fal se doja t’i shkruaja Milotit’. Mesazhi i dytë i Albertit ishte ‘S’ka gjë, faljet janë nga Zoti, mos ki dert se jam i joti’. Dhe thashë ç’më gjeti mua me të, kush e duron tani. Dhe unë e pyeta pastaj ‘çfarë do të thotë kjo?’. E më tha ‘do të thotë shumë, po nuk ka lidhje’.”, ka treguar këngëtarja.