Aleksia Peleshi irritohet me meshkujt: Të gjithë njësoj janë. Derri, më vonoi mesazhin, e bëra ‘bllok’ gjithandej

Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi është irr.ituar me meshkujt, pasi shprehet se janë të gjithë njësoj.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, Peleshi ka bërë një sfidë në Tik-Tok ku flet me veten e saj dhe i tregon se si i dashuri i ka vonuar mesazhet dhe ajo i ka bërë bll.ok.

Më tej, ajo shton se pavarësisht kësaj, ai duhet ta kishte gjetur mënyrën dhe t’i shkruante.

Pjesë nga biseda:

Aleksa Peleshi: Të gjithë meshkujt janë njësoj të gjithë janë pl.ehra.

Aleksia Peleshi: Pse mi goc

Aleksia Peleshi: Më vonoi de.rri mesazhin dhe i thashë të mos më shkruante më, i bëra bll.ok gjithandej. Dhe ai më bëri atë që s’ma ka bërë njeri, s’më shkruajti

Aleksia Peleshi: Por si të të shkruante, i ke bërë bll.ok.

Aleksia Peleshi: Me e-mail, apo e-mailin e përdor me fol me naj zhulse ai. Pr.it se m’paska shkruar në Facebook, hë jeta ime sa i mirë është.