Po pret të bëhet me vajzë/ Orinda Huta tregon se për çfarë ka pasur neps këto muaj: Vetëm këtë frut kam ngrënë

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Orinda Huta së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Orinda dhe Turi do të bëhen me një vajzë e mezi po pr esin ta marrin në krahë vogëlushen.

Gjatë kësaj kohe Orinda nuk i ka kursyer fotot me b arkun e rrumbu llakosur, por edhe detaje mbi shta tzëninë, siç është nepsi.

Sot moderatorja ka zbuluar se molla jeshile ka qene fruti i 9 muajve të fundit. “Kur je me vrap… Molla jeshile, fruti i 9 muajve. Se kisha ditur që e paskam dash kaq f ort”, shkruan Orinda.