Si e bëri për vete Sara Hoxha vjehrrën e saj?

Sara Hoxha është bukuroshja nga Shqipëria që ia rrëm beu zemrën reperit Ledri Vula, me të cilin tashmë është e martuar.

Çifti janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Poem Blu, e që është bërë dashuria e madhe e gjjithë familjes.

Xheri, nëna e Ledrit dhe vjehrra e Sarës, ka folur në lidhje me rap ortin që ka me nusen e saj, shkruan “Kosovarja”.

Xheraldina Vula, nuk i ka kursyer fjalët më të mirat për nusen e saj, duke e quajtur një person shumë të afërt dhe të ngrohtë.

Dhe, e tillë duket Sara.