Lajme

Këmbimi Valutor, 20 Maj 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundi Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Euroja dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të […]

Kuriozitete

Horoskopi për sot, 20 maj 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje kanë të gjitha shan set për të kaluar një të enjte të rehatshme. Do të keni kohë mjaftueshëm për të realizuar planet tuaja. Gjithashtu do të keni mundësi të […]