Modelja kollitet në studio, moderatorja e njohur shqiptare bën reagimin epik: E ke bërë…(Video)

Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qenë e pranishme në emisionin “Rudina”, ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karrierën e saj si modele. Por në një momente teksa po fliste me moderatoren Rudina Magjistari, ajo nisi të kollitej duke e vënë në panik drejtuesen e emisionit.

Me të qeshura, Heidi kërkon falje duke e njoftuar se jo më larg se dje e kishte bërë testin pasi nesër do kthehej sërish në Zvicër.

BISEDA NË STUDIO:

Heidi Lushtaku: *kollitet Më falni!

Rudina Magjistari: Je mirë? Me teste të gjitha i ke bërë?

Heidi Lushtaku: Po e kam bërë testin dje se më duhet që të udhëtoj

Rudina Magjistari: Ka ardhur një kohë që kemi frikë edhe të kollitemi dhe të teshtijmë. Përmbajmë veten se trembem të gjithë ata që i kemi afër. http://www.albeu.com/showbiz/modelja-kollitet-ne-interviste-reagimi-epik-i-rudina-magjistarit-e-ke-bere-tastin-fotovideo/556549/