Nuk kanë pasur kurrë miqësi, deklarata e Albana Osmanit për Arbanën: Jam më e gjatë, i shoh…

Moderatorja Albana Osmani ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”. Gjatë rubrikës “Paintball”, ajo zbuloi se nuk flet dhe nuk ka pasur kurrë miqësi me Arbana Osmanin.

“Le të themi kemi bërë qokat “Gëzuar Vitin e Ri” një herë në 700 vjet, ku di unë. S’kam pasur kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar asnjëherë pse. Ndoshta ngaqë jam më e gjatë, i shoh gjërat pak më nga lart”, u shpreh moderatorja.