Fjolla Morina tregon she rret me biznesmenin Syla, nuk i ‘zë gjumi’ natën

Këngëtarja Fjolla Morina, ka zbuluar së fundmi se bashkëjetesa me biznesmenin Fisnik Syla nuk shkon e gjitha ‘vaj”. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Morina ka ndarë me ndjekësit e saj diskutimet që dyshja bëjnë para se të flenë gjumë.

Dhe njëra prej tyre, që siç duket i fut dhe në ‘she rr’.

Këngëtarja Fjolla Morina, ka zbuluar së fundmi se bashkëjetesa me biznesmenin Fisnik Syla nuk shkon e gjitha ‘vaj”. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Morina ka ndarë me ndjekësit e saj diskutimet që dyshja bëjnë para se të flenë gjumë.

Dhe njëra prej tyre, që siç duket i fut dhe në ‘she rr’.