Ka kohë që i ka kaluar të 50-tat, Manjola Nallbani shkund rrjetin me format në plazh- Uauu

Këngëtarja Manjola Nallbani edhe pse tashmë i ka kaluart të 50-tat nuk e tregon aspak moshën e saj. Përkundrazi, këngëtarja shumë e dashur për publikun sa vjen e rinohet.

Ajo së fundmi ka nisur pushimet dhe foto e parë me rrobabanjo i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Manjola ka pozuar mes gjelbërimit, e veshur me rrobabanjo të zeza dhe në sy bie trupi në super formë e për t’u pasur zili.

Këngëtarja shkruan se gushti është muaji i saj i preferuar.

“Gusht. Muaji im i preferuar. Muaji se sa per vitin pupupu”, shkruan Manjola.