I jep fund lidhjes me biznesmenin? Detaji që tregon se Luana festoi ditëlindjen beqare

Më datën 2 shtator, moderatorja e njohur Luana Vjollca festoi 29-vjetorin e lindjes. Nuk kishte se si në këtë spe ciale për të, të mungonin edhe surprizat, të cilat kanë filluar që në mesnatë.

Ka qenë vetë Luana që i ka publikuar në rrjetin social Instagram, duke treguar se ka qenë e veshur me pizhama dhe pa grim. Sipër tarracës së një pallati për moderatoren ishte përgatitur një festë luksoze me tullumbace me ngjyrat rozë dhe të bardha, lule dhe qirinj.

Të gjithë dys huan se pas kësaj surprize fsh ihej partneri i saj, biznesmeni Krenar Cocaj. Por mesa duket jo, çifti momentalisht janë duke përjetuar një kr izë. Kjo lihet të kuptohet nga profilet e tyre në Instagram, ku nuk e ndj ekin më njëri-tjetrin, duke ngritur edhe më shumë dy shime për një nd arje mes tyre.

Gjithçka mbetet për t’u konfirmuar në vazhdim, por e sigurt është që ndr yshe nga vitet e tjera, këtë herë Luana e festoi ditëlindje ndr yshe dhe pa praninë e Krenarit, me të cilin është në një romancë prej shumë vitesh.