FOTO/ Jooo, nuk do ta njihni…shikoni si ishte Enca para se të bëhej e famshme

Këngëtarja shumë e përfolur, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të shoëbizit.

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.